TEI P60NS + Big Brake Kit 355mm 378mm Disc Rotor Remklauw Kit voor AUDI A5 A6 a7 A8 2010-2021
| Merknaam: | TEI |
| Modelnummer: | P60NS |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $ 855-1140 USD |
| Verpakking: | TEI-merkpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
TEI P60NS+ big brake kit voor Audi
,Audi A5 A6 A7 A8 remklauw kit
,355mm 378mm schijfrem rotor kit
TEI P60NS+ Big Brake Kit 355mm 378mm Disc Rotor Front Brake Caliper Kit voor AUDI A5 A6 A7 A8 2010-2021
DeTEI P60NS+ Grote remsetis ontworpen voor bestuurders die een superieure remprestatie en betrouwbaarheid eisen.met een breedte van niet meer dan 50 mm,, verbetert deze set het remvermogen, de pedalaanval en het warmtebeheer aanzienlijk in vergelijking met fabrieksremsystemen.
Het geavanceerde ontwerp helpt bij het verminderen van remvervaaging bij hoge snelheid en zware rijomstandigheden, terwijl de wrijving stabiel blijft en de remprestaties constant blijven.Precieze CNC-bewerkte klemmen bieden uitstekende stijfheid en duurzaamheid, terwijl de grotere rotoren de warmteafvoer verbeteren voor veiliger en zelfverzekerder rijden.
Deze kit is eendirecte prestatieverbeteringvoorAUDI A5, A6, A7 en A8 modellen (2010 2021), waardoor het ideaal is voor dagelijks rijden, prestatieverbeteringen en levendig rijden.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Productparameters:
| Artikel nr. | P60NS+ High Performance Brake Kit |
| Type | Voorste grote remset |
| Wiel | Krijgt 18 inch en grotere wielen |
| Bremsklem | |
| Gewicht | 5.04kg |
| Materiaal | 6082-T6 Aluminiumlegering voor de lucht- en ruimtevaart |
| met een vermogen van niet meer dan 10 kW | 6 zuigers |
| Afmeting van de zuigers | 28/34/36 mm |
| Pistons Area | 54.93cm2 |
| Vervaardiging van kalipers | 2 Snijwerk |
| Bremspad | |
| Padgebied | 95.3cm2 |
| Padmateriaal | Keramische pad |
| Bremschijf | |
| Stijl | Gesplitst/gesplitst/gesplitst Gesplitst |
| Grootte | 35.5 x 3.2 cm ((18 inch) 37.8*3.2cm |
| Materiaal | G3500 Hoogkoolstoflegering ((Koolstof 3,85%) |
| Handwerk | 600°C Warmtebehandeling gedurende 24 uur /72 gebogen ventilatieruimtes |
| Standaard | Dynamische balansonderzoek, DTV-trillingsdetectie |
| Bremslang | |
| Materiaal | PTFE-inwendige buis + roestvrijstalen gevlochten gaas + PVC-beschermingsmantel |
| Certificaten | Gecertificeerd door TUV, DOT, ADR en ISO |
![]()