TEI S60-EXPLORE BBK 6 Zuiger Gesmede Remklauw Auto Remsysteem Voorrem Kit voor Ford Mustang 20 Inch Auto velg
| Merknaam: | TEI |
| Modelnummer: | S60-ONTDEK |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $ 2150-2293 USD |
| Verpakking: | TEI-merkpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Gesmede remklauw met 6 zuigers
,Ford Mustang grote remset
,20 inch velgremsysteem
TEI S60-EXPLORE 6 Piston gesmeed voorste grote rem voor Ford Mustang
TEI Racing S60-EXPLORE Front Big Brake Kit is speciaal ontworpen voor de Ford Mustang, met superieure remprestaties, verbeterde pedalrespons,en verbeterde thermische stabiliteit voor straat- en prestatie rijden.
met lichtgewicht gesmeed 6 zuigerremklemmen gekoppeld aan hoogwaardige rotor schijven,Deze remverbetering verbetert het remvermogen aanzienlijk en vermindert de remvervaagzaamheid tijdens agressief rijden en hoge snelheid.
Ontworpen voor compatibiliteit met 19-inch wielen, combineert het TEI S60-EXPLORE remsysteem agressieve styling, duurzame constructie,en betrouwbare remvermogen voor aangepaste toepassingen in de muscle car.
Kenmerken:
1Aluminiumlegering voor de lucht- en ruimtevaart
2Lichte holle ontwerp.
3Versterkte ribben van motorsportkwaliteit
4. Monoblok gesmeed 6 zuiger kaliber
5. G3500 High Carbon Iron Disc
6Keramische pad / metalen pad optie
Voertuigcompatibiliteit
Compatibel model
- Ford Mustang
Verplichting van het wiel
- Koppelt aan 19 inch + Wielen
Waarom kiezen voor TEI Racing Brake Kits?
TEI is gespecialiseerd in high-performance aftermarket remsystemen voor sportwagens, muscle cars, SUV's en aangepaste voertuigen.,betrouwbare duurzaamheid en een uitstekende visuele aantrekkingskracht.
De S60-EXPLORE-serie is ontwikkeld voor bestuurders die op zoek zijn naar een verbeterd remvermogen, een verbeterd thermisch beheer en een zelfverzekerd rijvermogen.
Pakket inbegrepen
- TEI S60-EXPLORE 6 Kolven voorkantklemmen
- Rotordisken met een hoog koolstofgehalte
- Hoogwaardige remkussels
- Montagebeugels
- TEi remlijnen
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Productparameters:
| Artikel nr. | S60-EXPLORE High Performance Brake Kit |
| Type | Voorste grote remset |
| Wiel | Sluit aan op 19 inch en groter wiel |
| Bremsklem | |
| Gewicht | 4.1 kg |
| Materiaal | 7075 Aluminiumlegering voor de lucht- en ruimtevaart |
| met een vermogen van niet meer dan 10 kW | 6 zuigers |
| Afmeting van de zuigers | 30 mm/34 mm/38 mm |
| Pistons Area | 54.95cm2 |
| Vervaardiging van kalipers | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Bremspad | |
| Padgebied | 95.3 cm2 |
| Padmateriaal | Keramische pad/metalen pad |
| Bremschijf | |
| Stijl | Gesplitst/gesplitst geboord |
| Grootte |
37.8 x 3,2 cm
40.0*3.6cm ((20 inch)
41.0*3.6cm(21 inch)
|
| Materiaal | G3500 Hoogkoolstoflegering ((Koolstof 3,85%) |
| Handwerk | 650°C Warmtebehandeling gedurende 24 uur / 72 gebogen ventilatieslepen |
| Standaard | Dynamische balansonderzoek, DTV-trillingsdetectie |
| Bremslang | |
| Materiaal | PTFE-inwendige buis + roestvrijstalen gevlochten gaas + PVC-beschermingsmantel |
| Certificaten | Gecertificeerd door TUV, DOT, ADR en ISO |