TEI High Performance Auto Brake System P60NS+ 6 Pot Brake Caliper 18 inch Rotor F30 Big Brake Kit voor BMW 328i 330i 335i 340i
| Merknaam: | TEI |
| Modelnummer: | P60NS+ |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $ 1221-1293 USD |
| Verpakking: | TEI-merkpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
TEI P60NS+ 6-pots remklauw
,BMW F30 grote remset
,18-inch rotorremsysteem
TEI P60NS+ 6-kolven grote remset voor BMW F30
TEI P60NS+ Big Brake Kit is speciaal ontworpen voor BMW F30 328i, 330i, 335i en 340i modellen, met uitzonderlijke remprestaties, verbeterde pedaalrespons,en superieure thermische stabiliteit voor dagelijks rijden en prestatie rijden.
met lichtgewicht gesmeed 6-stansremklemmen in combinatie met hoogwaardige rotor schijven,Deze remverbetering verhoogt het remvermogen aanzienlijk en vermindert tegelijkertijd de remvervaaging tijdens agressief rijden en hoge snelheid..
Het TEI P60NS+ remsysteem is ontworpen voor compatibiliteit met 18-inch wielen en biedt de perfecte combinatie van prestaties, duurzaamheid en agressieve styling voor aangepaste BMW-toepassingen.
Kenmerken:
- Precision Brake Fluid Design
- Kruis- en lengteversterkingen
- Geventileerde holle zuigerboor
- Buitenste stofdichte structuur
- Split gesmeed 8 zuiger kaliber
- G3500 High Carbon Iron Disc
- Keramische Pad / Metalen Pad Optie
Voertuigcompatibiliteit
BMW F30 Modellen
- BMW 328i
- BMW 330i
- BMW 335i
- BMW 340i
Chassis
- BMW F30
Verplichting van het wiel
- Pas in 18 inch + wielen
Waarom kiezen voor TEI-remkits?
TEI Racing is gespecialiseerd in high-performance remsystemen voor SUV's, sportwagens, EV's en aangepaste voertuigen.Elke remset is nauwkeurig ontworpen om een betrouwbare remprestatie te leveren, duurzaamheid en een prima visuele aantrekkingskracht.
De P60NS+-serie is ontworpen voor bestuurders die hun fabrieksremsystemen willen upgraden met een sterkere remkracht en een verbeterd rijvertrouwen.
Lijst van producten
- TEI P60NS+ 6 Kolven voorremklemmen
- G3500 High Carbon Iron Disc
- Hoge prestatie remplakken
- Montagebeugels
- Rustvrij staalremlijnen
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Productparameters:
| Artikel nr. | P60NS+ High Performance Brake Kit |
| Type | Voorste grote remset |
| Wiel | Krijgt 18 inch en grotere wielen |
| Bremsklem | |
| Gewicht | 5.04kg |
| Materiaal | 6082-T6 Aluminiumlegering voor de lucht- en ruimtevaart |
| met een vermogen van niet meer dan 10 kW | 6 zuigers |
| Afmeting van de zuigers | 28/34/36 mm |
| Pistons Area | 54.93cm2 |
| Vervaardiging van kalipers | 2 Snijwerk |
| Bremspad | |
| Padgebied | 95.3cm2 |
| Padmateriaal | Keramische pad |
| Bremschijf | |
| Stijl | Gesplitst/gesplitst geboord |
| Grootte | 35.5 x 3.2 cm ((18 inch) 37.8*3.2cm |
| Materiaal | G3500 Hoogkoolstoflegering ((Koolstof 3,85%) |
| Handwerk | 600°C Warmtebehandeling gedurende 24 uur /72 gebogen ventilatieruimtes |
| Standaard | Dynamische balansonderzoek, DTV-trillingsdetectie |
| Bremslang | |
| Materiaal | PTFE-inwendige buis + roestvrijstalen gevlochten gaas + PVC-beschermingsmantel |
| Certificaten | Gecertificeerd door TUV, DOT, ADR en ISO |