TEI P60EV 6 Piston Forged Caliper Aftermarket Brake Upgrade 355mm/380mm Rotor Disc Front 6 Pot Brake Caliper Kit voor Mazda CX-5
| Merknaam: | TEI |
| Modelnummer: | P60EV |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 748-1068 USD |
| Verpakking: | TEI-merkpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
TEI P60EV 6-kolfremspeldset
,vervalste klemrem opwaardering voor Mazda CX-5
,TEI Racing grote remset met 380 mm rotor
TEI P60EV 6-kolven gesmeed voorste grote rem voor Mazda CX-5
TEI Racing P60EV Front Big Brake Kit is speciaal ontworpen voor de Mazda CX-5, leverend superieure remkracht, scherpere pedal respons,en verbeterde thermische stabiliteit voor dagelijks rijden en prestatie toepassingen.
met lichtgewicht gesmeed 6-stansremklem gekoppeld aan hoogwaardige 355 mm of 380 mm rotor schijven,Deze remverbetering verbetert het remvermogen aanzienlijk en vermindert tegelijkertijd het remvervagen tijdens agressieve rijomstandigheden..
Het TEI P60EV-remsysteem is ontworpen voor directe aansluiting en combineert hoogwaardige prestaties, duurzaamheid en een sportieve stijl voor gemodificeerde SUV's en straatprestaties.
Kenmerken
- Precision Brake Fluid Design
- Kruis- en lengteversterkingen
- Geventileerde holle zuigerboor
- Buitenste stofdichte structuur
- Split gesmeed 8 zuiger kaliber
- G3500 High Carbon Iron Disc
- Keramische Pad / Metalen Pad Optie
- Compatibel met het originele wiel voor installatie
Voertuigcompatibiliteit
Compatibel model
- Mazda CX-5
Verplichting van het wiel
- Pas in 18 inch + wielen
Waarom kiezen voor TEI Racing Brake Kits?
TEI Racing is gespecialiseerd in high-performance remsystemen voor sedanen, sportwagens, EV's en aangepaste voertuigen.Elk remstel is nauwkeurig ontworpen om uitzonderlijke remprestaties te bieden, duurzaamheid, en premium uiterlijk upgrades.
De P60EV-serie is ontworpen voor bestuurders die op zoek zijn naar een sterkere remvermogen, verbeterd thermisch beheer en verhoogd rijvertrouwen.
Lijst van producten
- P60EV Split gesmeed 6 zuiger kalipers
- Rotordisken van 380 x 28 mm
- Hoogwaardige remkussels
- Montagebeugels
- Rustvrij staalremlijnen
- Rotorkap
Productparameters
| Artikel nr. | P60EV High Performance Brake Kit |
| Type | Voorste grote remset |
| Wiel | Krijgt 18 inch en grotere wielen |
| Bremsklem | |
| Gewicht | 3.7 kg |
| Materiaal | 6082-T6 Aluminiumlegering voor de lucht- en ruimtevaart |
| met een vermogen van niet meer dan 10 kW | 6 zuigers |
| Afmeting van de zuigers | 2.7/3.18/3.8cm |
| Pistons Area | 50.1cm2 |
| Vervaardiging van kalipers | Splits smeden |
| Bremspad | |
| Padgebied | 80.2cm2 |
| Padmateriaal | Keramische Pad / Metalen Pad optie |
| Bremschijf | |
| Stijl | Gesplitst/gesplitst geboord |
| Grootte | 355 x 28 mm ((18 inch)
380 x 28 mm ((19 inch)
|
| Materiaal | G3500 Hoogkoolstoflegering ((Koolstof 3,85%) |
| Handwerk | 600°C Warmtebehandeling gedurende 24 uur /72 gebogen ventilatieruimtes |
| Standaard | Dynamische balansonderzoek, DTV-trillingsdetectie |
| Bremslang | |
| Materiaal | PTFE-inwendige buis + roestvrijstalen gevlochten gaas + PVC-beschermingsmantel |
| Certificaten | Gecertificeerd door TUV, DOT, ADR en ISO |