TEI GT60-MONO R18 R19 Rim Car Brake Kit Racing Big Brake Kit 6-pot voor BMW M Series Benz AMG Audi RS TT
| Merknaam: | TEI |
| Modelnummer: | GT60-MONO |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $ 1153-2007 USD |
| Verpakking: | TEI Brand Package |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union |
TEI GT60 big brake kit voor BMW
,6-zuiger race remmenset voor Audi
,R18 R19 velg remmenset
TEI GT60-MONO R18 R19 Rim Car Brake Kit Racing Big Brake Kit 6-pot voor BMW M Series Benz AMG Audi RS TT
DeTEI GT60-MONMO Grote remsetis een high-performance6-stuiperrenremstelselontworpen om krachtig, stabiel en betrouwbaar remmen te leveren voor voertuigen met hoge prestaties.BMW M Series, Mercedes-Benz AMG, Audi RS en Audi TT, deze kit is ideaal voor zowel street performance als track rijden.
MetR18 / R19 remrotoren met een grote diameterlichtgewichtmet een vermogen van niet meer dan 10 WHet systeem biedt een uitstekende warmteafvoer, verminderde remvervaging en een consistent pedalgevoel bij hoge snelheid.en controle, waardoor het een perfecte upgrade is voor high-performance toepassingen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Productparameters
| Artikel nr. | GT60-MONO High Performance Racing Brake Kit |
| Type | Voorste grote remset |
| Wiel | past op 18 inch en groter wiel |
| Bremsklem | |
| Gewicht | 4.02kg |
| Materiaal | Aluminiumlegering voor de lucht- en ruimtevaart |
| met een vermogen van niet meer dan 10 kW | 6 zuigers |
| Afmeting van de zuigers | 27/32/38 mm |
| Pistons Area | 50.16cm2 |
| Vervaardiging van kalipers | Een stuk gesmeed |
| Bremspad | |
| Padgebied | 81.62cm2 |
| Padmateriaal | Metalen pad |
| Bremschijf | |
| Stijl | met slot |
| Grootte |
378 × 35,5 mm (R19) |
| Materiaal | G3500 Hoogkoolstoflegering ((Koolstof 3,85%) |
| Handwerk | 600°C Warmtebehandeling gedurende 24 uur /72 gebogen ventilatieruimtes |
| Standaard | Dynamische balansonderzoek, DTV-trillingsdetectie |
| Bremslang | |
| Materiaal | PTFE-inwendige buis + roestvrijstalen gevlochten gaas + PVC-beschermingsmantel |
| Certificaten | Gecertificeerd door TUV, DOT, ADR en ISO |
![]()